english | jpbs | copernicus&newton | sztuka | wirtualne konferencje | sport | cms
polska

warszawa

joteyki 20
02-317 warszawa

tel:+48 22 668 79 44
fax:+48 22 668 99 67
email:torn@torn.com.pl

katowice

kopernika 26 lok. 407
40-064 katowice

gsm:+48 697 831 213
fax:+48 22 668 99 67
email:katowice@torn.com.pl

po zebraniu doświadczeń przy budowie i obsłudze systemu e-kolejkowanie stworzylismy system do obsługi szpitali jednodniowych i zakładów zoz - publicznych i niepublicznych.

jhis/nzoz

jest systemem z grupy jpalio cloud idealnie nadającym się do zastosowań mobilnych bez ograniczeń na urządzenia i systemy komputerowe użytkowane przez klienta.
po 60 latach technologia zatoczyła pełne koło. koncepcja "dumb terminal device" opracowana przy budowie takich komputerów jak dec vax czy ibm mainframe potem wykorzystana w budowie terminali telefonicznych czyli naszych popularnych komórek wreszcie dotarła do młodego pokolenia programistów w postaci css3 oraz html5. dodanie możliwości dostepu do zdarzeń, rozbudowanie atrybutów elementów podstawowych, dodanie prymitywów graficznych otwiera możliwość budowania interaktywnych interfejsów użytkownika wyłacznie z wykorzystaniem html. dynamiczne kreowanie elementów dom jakie daje

jpalio

tworzy z naszej platformy unikalne środowisko do budowy systemów przyszłości.
pięć lat trwający projekt budowy oraz wdrożenia systemu klasy erp zakończyl się sukcesem, a od 2013 roku jest oferowany przez naszych partnerów w usłudze saas. stworzony w technologii jpalio™ sytem

jerp

zawierający w sobie moduły kadrowo-płacowy, finansowo-księgowy, magazyny i sprzedaż, kancelarię wraz z obiegiem dokumentów oraz środki trwałe. system dostepny jest za pomocą przeglądarki, może być udostępniany zdalnie np. przedstawicielom handlowym. ciekawą funkcjonalnością jest obsługa i konsolidacja grup kapitałowych lub firm wieloodziałowych. system pozwala na posiadanie w jednej firmie nieskończonej ilości organizacji a tym samym wielu planów kont.
duże zaintersowanie systemami kuponowymi stało się powodem dla którego stworzyliśmy platformę

3pi.co

system pozwalający na tworzenie promocji i budowanie programów lojalnościowych zintegrowanych z faktyczną sytuacją w sieci sprzedaży. kupony promocyjne jak i same promocje mogą odnosić się jedynie do towarów fizycznie znajdujących się na półkach lub w magazynach konkretnej lokalizacji. prowadzone stale testy "usability" dają nam pełen obraz zachowań konsumentów rosnącego rynku ecommerce. w ostatniej wersji platformy 3pi.co dodalismy mechanizmy pozwalające na obsługę e-biletów dla organizatorów imprez masowych - zapraszamy do współpracy.
nowa platforma cyfrowej telewizji zbiegła się z wydaniem kolejnej wersji systemów telewizyjnych mam (media assets managment )

jvideo

opracowanych w technologii jpalio™. zestaw systemów jvideo obejmuje swoją funkcjonalnością cały proces nabywania, archiwizacji, planowania oraz realizacji emisji. w skład kompletu wchodzą: system zarządzania umowami, archiwum, planowanie emisji, monitoring procesu nadawania i zarządzanie zasobami łańcuchów technologicznych.
rok 2015 to kolejny etap rozwoju linii produktów stworznych w technologii jpalio™po latach budowania narzędzi i półproduktów czas na tworzenie rozwiązań dla końcowych użytkowników nowych technologii. nowa wersja

jpalio 7.5

to kolejny krok na drodze naszego rozwoju. polski produkt o funkcjonalności dalego wyprzedzającej produkty tworone na świecie musi zdobyć zaufanie końcowego użytkownika bo to on decyduje o tym której technologii się nie boi, a która go zawiodła bo była wyłącnie droga, zachodnia i znana.
stworzony w 2006 roku system obiegu dokumentów na potrzeby umig łomianki wykorzystujący kodeks postępowania administracyjnego jako przewodnik, wykorzystywany w gminie zielonka i wspierający pracę urzedu lotnictwa cywilnego

jedox

wchodzi w nową erę wspierany nowymi funkcjonalnościami naszej platformy jpalio™. wymagania klientów rosną z roku na rok, integracja systemów erp i systemów obiegu dokumentów stała się koniecznością. połączenie przez integrację naszych produktów jerp i jedox jest faktem.
w 2005 roku zbudowaliśmy pierwszy sklep internetowy. po latach zbierania doświadczeń już wiemy, że nie istnieje coś takiego jak "sklep internetowy". każda firma oferująca swoje produkty na rynek masowego odbiorcy powinna mieć internetowy kanał sprzedaży. system obsługi internetowego kanału sprzedaży

jshop

stworzony w technologii jpalio™ służy do prezentacji oferty produktowej klienta oraz obsługę procesu jej sprzedaży konsumentom robiącym zakupy w internecie. system jeshop może być zintegrowany z dowolnym systemem sprzedażowym jaki jest aktualnie wykorzystywany przez klienta bądź z system jerp. najważniejszymi wyróznikami naszego systemu jest możliwośc monitorowania stanów magazynowych oferty online oraz połączenie go z dedykowanymi promocjami. mechanizm zarządzania promocjami - w zależności od skali klienta - może być bądź zintegrowany z naszym publicznym systemem kuponowo-rabatowym 3pi.co bądź dostarczony z jego tzw. wersją "white label".
wykorzystywany w polskiej agencji prasowej system zarządzania treścią

jcms

doczekał się integracji z systemami ankietowymi. nowe funkcjonalności pozwolą na wprowadzenie nowej linii produktowej "jcms its easy".
© Copyright 1997-2019 TORN Sp. z o. o. All rights reserved.